O nas


 

Nasza Stadnina położona jest na obrzeżach Poznania w pobliżu pięknego lasu. Do dyspozycji naszych jeźdźców jest zarówno las jak i ogrodzony padok. Początkujący jeźdźcy swoją przygodę z jeździectwem rozpoczynają od nauki podstaw. Naukę prowadzimy BEZSTRESOWO i w przyjaznej atmosferze. Jej poziom i tempo dostosowujemy do każdego ucznia indywidualnie. Nikogo do niczego nie zmuszamy i nie robimy niczego na siłę. Po opanowaniu podstaw kandydat na jeźdźca doszkala swoje umiejętności w zastępie pod okiem opiekuna, w towarzystwie najczęściej dwóch innych jeźdźców o zbliżonym poziomie umiejętności. Jazda samodzielna w pojedynkę lub w towarzystwie przeznaczona jest dla osób o zaawansowanych umiejętnościach.

Zapraszamy do nas również osoby, które nie chcą się uczyć, lecz chcą po prostu wsiąść na konia i zobaczyć, jak to jest. Przyzwyczaić się i oswoić, lub pozbyć lęku. Posiadamy trzy konie arabskie, sześć koni rasy Wielkopolskiej i Szlachetnej Półkrwi, konia rasy Tinker, kuca rasy Haflinger, cztery kuce Szetlandzkie oraz trzy kuce Walijskie. Konie są towarzyskie spokojne i dobrze ułożone. Dobrze traktowane odwdzięczają się posłuszeństwem i oddaniem. Dbamy by podczas jazd nie działa im się krzywda.

ZAPRASZAMY DZIECI, bo przejażdżka na kucyku to niezapomniana przygoda!

Co roku organizujemy dla chętnych „Hubertusa” i „Święto Wiosny”. Są to nasze spotkania, które integrują jeźdźców i zapewniają miło spędzony czas.

Parom młodym umożliwiamy spełnienie romantycznego marzenia. U nas możecie uwiecznić Wasz dzień ślubu na niepowtarzalnych zdjęciach w towarzystwie koni i karety. Dla dzieci urządzamy ogniska, którym towarzyszą przejażdżki na koniach. Najczęściej gościmy całe klasy wraz z opiekującymi się nimi nauczycielami. Organizujemy też ogniska integracyjne dla firm lub innych grup zorganizowanych.

W stadninie panuje miła i serdeczna atmosfera. U nas nauczysz się jazdy konnej i tego jak samodzielnie przygotować konia do jazdy, ale przede wszystkim nauczysz się jak rozumieć i pokochać te piękne zwierzęta.

ZAPRASZAMY!